Eurocolor 199x38

 

Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, ceniących niepowtarzalny wygląd, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Rozwiązania, z których korzystamy przy produkcji drzwi wejściowych, idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa klasycznego, jak i budownictwa energooszczędnego.

Potrzeby oraz możliwości finansowe klientów są różne, dlatego w ofercie Eurocolor znalazły się modele drzwi na każdą kieszeń:

  • klasa BRONZE: Drzwi PVC dedykowane osobom szukającym produktów w niskiej cenie z zachowaniem optymalnego standardu wyposażenia.
  • klasa SILVER: Modele drzwi do domu klasycznego, ale też do nowoczesnych budynków, dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata w przystępnej cenie.
  • klasa GOLD: Zaprojektowane i wykonane z tworzywa PVC oraz markowych komponentów, spełniające wymogi budownictwa niskoenergetycznego, pretendujące do rozwiązań w budynkach pasywnych.
  • klasa GOLD Plus: Drzwi przyszłości z ultranowoczesnego tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® (następca PVC), zapewnijące najwyższą energooszczędność, trwałość i stabilność nieosiągalną w przypadku tradycyjnych drzwi PVC.

 

 

Przykładowe modele drzwi z PVC Eurocolor z wypełnieniami drzwiowymi

Vido      Primo      Lumeo

              Vido                                      Primo                                    Lumeo 

 

Concept      2      Modo

           Concept                                        2                                          Modo

 

3      1      4

                 3                                              1                                           4