Ral brązPARAPETY STALOWE Zewnętrzne parapety stalowe są produkowane z najwyższej jakości blach stalowych surowych i powlekanych. Wszystkie parapety, przed obróbką lakierowania proszkowego poddane są specjalnym procesom, odpowiednim dla rodzaju detalu. Zapewnia to wyrobom długoletnią trwałość i funkcjonalność. Wszystkie parapety stalowe posiadają zabezpieczenie antykorozyjne i są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć,  temperatura).

 

 

 

 

 

PARAPETY STALOWE Z BLACH ORYGINALNIE POWLEKANYCH LUB LAKIEROWANYCH PROSZKOWO NA DOWOLNY KOLOR RAL

Są wykonane z blachy stalowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji blachy w hucie lub z surowej blachy stalowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją oraz warstwa poliestrowego lakieru. Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Ral brąz   Ral czerwony

                          Parapety stalowe STANDRAD 

 

 

PARAPETY STALOWE SOFT LINE PREMIUM Z BLACH ORYGINALNIE POWLEKANYCH LUB LAKIEROWANYCH PROSZKOWO NA DOWOLNY KOLOR RAL

Są wykonane z blachy stalowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji blachy w hucie lub z surowej blachy stalowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją oraz warstwa poliestrowego lakieru. Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi. W procesie produkcyjnym dzięki odpowiedniej technologii  nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

soft Ral brąz   soft Ral biały 

                             Parapety stalowe SOFT

 

 

PARAPETY STALOWE OKLEINOWANE FOLIĄ DREWNOPODOBNĄ

Są wykonane z blachy stalowej okleinowanej folią PVC drewnopodobną w procesie produkcji blachy w hucie. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją  oraz w/w folia drewnopodobna, która jest odporna na czynniki zewnętrzne oraz promieniowanie UV.

renolit orzech     renolit złoty dąb2

            Parapety stalowe STANDARD OKLEINOWANE

 

 

PARAPETY STALOWE SOFT LINE PREMIUM OKLEINOWANE FOLIĄ DREWNOPODOBNĄ

Są wykonane z blachy stalowej okleinowanej folią PVC drewnopodobną w procesie produkcji blachy w hucie. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją  oraz w/w folia drewnopodobna, która jest odporna na czynniki zewnętrzne oraz promieniowanie UV. W procesie produkcyjnym dzięki odpowiedniej technologii  nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

soft renoli orzech  soft renolit złoty dąb  soft renolit winchester

                                   Parapety stalowe SOFT OKLEINOWANE