Opti1  Okna Opti zostały zaprojektowane specjalnie dla osób przywiązujących wagę do nowoczesnego wzornictwakomfortu użytkowania oraz oszczędności kosztów. Dzięki zachowaniu najważniejszych funkcji i optymalnej jakości zastosowanych komponentów, okna Opti zapewniają trwałość na długie lata. Niska i wąska optyka  (rama - 62mm, oraz skrzydło - 54mm) zapewnia większą ilość światła i efektywne wykorzystanie promieniowania słonecznego.

 

 

Profil:

REHAU, profil 5-komorowy o głębokości zabudowy 70mm, skrzydło proste.

Wzmocnienia:

Wzmocnienia ze stali ocynkowanej.

Szyby:

Jednokomorowy pakiet szybowy z ramką Super Spacer wykonany w najnowszej technologii zespalania (bez przycinania ramki w narożach szyby powodującej nieszczelność) z wykorzystaniem materiału Hot-Melt. Opatentowana ramka z Super Spacer ze specjalnego tworzywa polimerowego - zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70%  zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.

Okucia:

ROTO NT, blokada błędnego położenia klamki, mikrowentylacja, stopniowany uchył.

Uszczelki:

Podwójny układ uszczelek, wykonanych z żywotnego tworzywa kauczukowo-silikonowego z wysoką odpornością na promieniowanie UV, w kolorze czarnym.

 

Kształty skrzydła:

Opti 1 proste 

                         Proste

 

 

 

Najczęsciej kupowane:

Biały Bruegmann                        Biały