Passiv Line Plus

Okno Passiv-line PLUS charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną w dobrej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug=0,5 W/m2K, okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K. Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili. Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy wykonanej z taśmy PES. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

 

Profil: ALUPLAST, profil o głębokości zabudowy 85mm.
Wzmocnienia: Wypełnienie komór pianą poliuretanową, w wzmocnieniach zastosowanie kształtek styropianowych.
Szyby: Energooszczędny system 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepłą Ug=0,5 W/m2*K wg EN673, zapewniający bardzo dużą izolację cieplną.  Wkładka izolująca wkład szybowy wykonany z taśmy PES. Ciepłochronna ramka międzyszybowa obniża ryzyko skraplania sie pary wodnej na szybie wewnątrz pomieszczenia, a także zwiąksza izolacyjność cieplną całego okna.
Okucia: SIEGENIA TITAN AF, bezpieczne okucie, blokada błędnego położenia klamki, mikrowentylacja.
Uszczelki: Potrójny układ uszczelek wpływający na polepszenie termiki okien oraz na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Profile białe wyposażone są w szarą uszczelkę, okleinowane w uszczelkę czarną.
Dodatki: Listwa podparapetowa z piankową taśmą polietylenową, która nie pozwala na przedmuchy wiatru między oknem i parapetem. Uszczelka wypełniająca dolną część ramy, która zapobiega przed gromadzeniem się brudu.

 

Ta seria okien dostepna jest w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.

Kolory standardowe:

Biały aluplast Złoty dąb Aluplast Orzech aluplast
Biały Złoty Dąb Orzech
Mahoń Aluplast   Szary antracytowy piaskowy Aluplast  Ciemny dąb Aluplast
Mahoń Szary Antracytowy  Piaskowany Kolory specjalne: Ciemny Dąb