logo anwisMoskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

 

 

 

 

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiera ramkowa montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

NOWOŚĆ: moskitiery ramkowe o nietypowych kształtach – półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy.

  • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
  • dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,
  • rodzaje moskitier: stałe - ramkowe okienne i drzwiowe
  • profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerkokiej gamie kolorów z palety RAL,

Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego.

                               

                                              Moskitiery ramkowe

 moskitiera ramkowa          moskitiera ramkowa2

 

     moskitiera łukowa     moskitiera ramkowa4

 

 

W naszej ofecie Klienci mogą znaleźć także moskitiery otwierane, rolowane oraz przesuwne. Kliknij TUTAJ, by uzyskać więcej informacji.