AUMINIOWY BRĄZPAPAPETY ALUMINIOWE

Zewnętrzne parapety aluminiowe są produkowane z najwyższej jakości blach surowych i powlekanych, sprowadzanych z hut włoskich. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę poświęcamy procesowi chemicznej obróbki detalu. Wszystkie parapety, przed obróbką lakierowania proszkowego poddane są specjalnym procesom chemicznym, odpowiednim dla rodzaju detalu. Zapewnia to naszym wyrobom długoletnią trwałość i funkcjonalność. Wszystkie parapety aluminiowe są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć,  temperatura).

 

 

 

 PARAPETY ALUMINIOWE Z BLACH ORYGINALNIE POWLEKANYCH LUB LAKIEROWANYCH PROSZKOWO NA DOWOLNY KOLOR RAL

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji blachy w hucie lub z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

AUMINIOWY BRĄZ       AUMINIOWY czerw

                      Parapety aluminiowe STANDARD

 

 

PARAPETY ALUMINIOWE SOFT LINE PREMIUM Z BLACH ORYGINALNIE POWLEKANYCH LUB LAKIEROWANYCH PROSZKOWO NA DOWOLNY KOLOR RAL

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji blachy w hucie lub z surowej blachy polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi. W procesie produkcyjnym dzięki odpowiedniej technologii  nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

AUMINIOWY SOFT brąz      AUMINIOWY SOFT biały

                        Parapety aluminiowe SOFT